Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla

• Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Kaya mezarı işareti

Kaya mezarı işareti 29 Ağu 2011 10:53 #532

• bahtiyar41
  • Co Admin
  • Gönderiler: 412
  • 
Kaya mezarı işareti Üçgen ve yuvarlak oyma İşaret ve sonucu yorumsuz

kayamezar1.si.jpg

kayamezar4.s.jpg

kayamezar2.si.jpg

kayamezar3.s.jpg
Konu kilitlendi.

Cvp: Kaya mezarı işareti 29 Ağu 2011 11:14 #533

• akın38
  • Aktif üye
  • Gönderiler: 8
nasıl bulunmuş bu mezar daha açıklayıcı olsaymıs

Konu kilitlendi.

Cvp: Kaya mezarı işareti 29 Ağu 2011 23:10 #536

• BARON
  • Aktif üye
  • Gönderiler: 1
Slm Sitemiz Hayirli Olsun Temennilerimle/Sevgili define yurdu kullanicilari Kendisine cok guvendigim bir arkadasimiz yolunuzu buradan aydinlatacak/Ben bu konuda sevgili kardesimize cok tsk edederim/Kaya mezarlari hakkinda guzel bilgi paylasimin var sayin yoneticim/O isaretlere yakin izler pesindeyim/Yakinda bazi resimleri sizlerle paylasirim umarim sohbet odamizdanda istisarelerimiz devam eder/Hepimize hayirli oLsun/Verim alabilecegimiz bir site,ayrica onunuzu ufkunuzu acici bilgileride fazlasi ile bulacaksiniz/Ben daha once baska bir sitede idim o site kapandi buradayim/O siteden fazlasi umuyorum Burada Olacak/Yorumlar ,Tahminler ongoruler hepsi ama hepsi defineci arkadaslarin aradigi tum yorumlar destekler bu siteden resmedilecek/Ben bir eski site admini olarak aranizda olmaktan gurur duyuyorum,Camiamiza hayirli OLSun/

Her Nerede Yasiyor Ya da Yasatiliyorsak,
Baron dan sevgilerimle
Konu kilitlendi.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: bahtiyar41, buzines, zenginkral

Cvp: Kaya mezarı işareti 30 Ağu 2011 01:06 #539

• okyanus
  • Moderatör
  • Gönderiler: 258
bahtiyar resimleri geniş acılı verseydin keşkede diğerlerinin yerlerinide görebilirdik belki işaretle

mezar aralarıda yakındı sanırım güzel paylaşım teşekkürler
DuvAr UsTaSı: YARADAN UMUDU EN ÇARESİZ OLDUĞUMUZ ZAMAN YOLLAR ÇÜNKÜ YAĞMURUN BİLE EN BEREKETLİSİ KARA BULUTTAN YAĞAR
Konu kilitlendi.

Cvp: Kaya mezarı işareti 30 Ağu 2011 11:41 #541

• bahtiyar41
  • Co Admin
  • Gönderiler: 412
okyanus yazan:
bahtiyar resimleri geniş acılı verseydin keşkede diğerlerinin yerlerinide görebilirdik belki işaretle

mezar aralarıda yakındı sanırım güzel paylaşım teşekkürler

Okyanus ne yerler ne güzellikler varda devlet içine çöreklenmiş müzeleri mesken tutmuş çetelerin gitmesi ve adil bir yönetmeliğin çıkarılarak ihbar tazminatı adı altında bu tür yerleri bulup müzeye bildirenlerin ödüllendirilmesi gerek. Ben şimdi burasını resimlesem şu şu açılmamış desem bölgeyi bilenler oraların anasını ağlatırlar hem bu mezarlar yağmalanıp dağıtılır hem ordan müzeye bir tek parça eşya gitmez hemde burada çalışma yapanların başı belaya girer. Güzel bir organizasyonla bir yönetmelik taslağı hazırlatıp bir milletvekili vasıtası ile konuyu gündeme taşımak lazım. Tarihini unutturmaya çalışan tarihini yok ettirmek için gayret gösteren bir devlet daha yok dünyada. Hergün bulunan onlarca parça altın eşya, para vs kuyumcu potalarında eritilerek yok ediliyor. Müzeye götürülen altın paralar gram fiyatı üzerinden kıymetlendiriliyor ve yarısına el konuluyor vatandaşta hali ile düşünüyor altın gramı üzerinde vereceksem vururum çekici tepesine götürür kuyumcuya veririm hiç yoktan parasının yarısı da gitmemiş olur hemde kimseye laf anlatmak zorunda kalmam. Sonra müzeye gidip kırık testilere bakır follislere eser diye bakarız.Kendi eserlerimizide ancak yurt dışı müzayede sitelerinde görürüz. Bunun adına dünyada vatana ihanet diyorlar. Türkiyede ise kültür varlıklarını koruma kanunu diyorlar. İş bu kadar basit.
Konu kilitlendi.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: admin, leon, light_celal1, muhafız, defineyurdu, buzines

Cvp: Kaya mezarı işareti 26 May 2012 16:05 #2952

• gercekbeyaz
  • Moderatör
  • Gönderiler: 43
OKYANUS41 arkadaŞ COK GÜZEL BİR KONUYA DEYİNMİŞ ÖENEĞINI VERİRSEK İNGİLTERDE BU KONU YANI DEFİNE KONUSU SÖYLE EYERKİ KAZIDA BULUNAN ESERLER KENDİSİNİN TARİHİ KÜLTÜREL DEĞERİNİ TAŞIYORSA BULAN YADA GETİREN KİŞİYE GERCEK FİYATI NEYSE İLGİLİ PRF TARINDAN İNCELELNDİKTEN SONRA GERCEK DEĞERİ NEYSE PARASINI VERIP UNU SATIN ALIYOR YOK KENDI TARIHI KÜLTÜREL DEĞERI YOKSA SATIM VE ALIMINI SERBEST BIRAKIYOR BU YASA ÜLKEMIZDE UGULANIRSA VE VATANDAŞ BİLGİNEDİRİLİRSE EMINIM BU TÜR OLAYLAR ENGELENIR
Konu kilitlendi.
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 1.00 saniye